Aké sú rozdiely medzi grilmi 4 Series Classic LS Plus D a 4 Series Classic WLD?

Dobrý deň, môžete mi prosím popísať, v čom sa líšia plynové grily Campingaz 4 Series Classic LS Plus D a 4 Series Classic WLD? Ďakujem za odpoveď.
Radovan B.

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Rozdielov medzi grilmi Campingaz 4 Series Classic LS Plus D a Campingaz 4 Series Classic WLD je niekoľko. Grily sa napríklad líšia prevedením bočných pultíkov, kedy pri grile 4 Series Classic LS Plus D sú plechové, pri grile 4 Series Classic WLD sú bočné pultíky vyrobené z agátového dreva. Do pravého bočného pultíka grilu 4 Series Classic LS Plus D je zabudovaný malý plynový horák, ktorý možno pri grilovaní využívať na prípravu omáčok a rôznych príloh k mäsu. Ľavý bočný pultík možno sklopiť, takže gril potom zaberá menej miesta a je skladnejší. Campingaz gril 4 Series Classic LS Plus síce plynový horák nemá, ale zase je pri tomto grile možné sklopiť oba bočné pultíky. Ďalšie rozdiely medzi grilmi Campingaz 4 Series Classic WLD a 4 Series Classic LS Plus sú v grilovacích roštoch. Oba modely plynových grilov Campingaz síce majú špeciálny liatinový rošt s tálom Culinary Modular, ale model 4 Series Classic WLD má rošt zo smaltovanej liatiny, gril 4 Series Classic Ls Plus má rošt z hrubej liatiny.

Obaja spomínané grily majú tiež inak vyriešený úložný priestor pod grilom. Plynový gril 4 Series Classic LS Plus D má pod grilovacou vaňou úložný priestor v podobe skrinky s dvojkrídlovými dvierkami, gril 4 Series Classic WLD má na čelnej strane len jednoduchú poličku. Inak sa grily v ničom zásadnom nelíšia. Oba sú vybavené štyrmi rúrkovými horákmi z nerezovej ocele, ktoré dosahujú zhodný výkon 12,8 kW a spotrebu 931 gramov plynu za hodinu. Oba grily využívajú piezo zapaľovanie a oba majú v poklope zabudovaný teplomer s budíkom, ktorý ukazuje aktuálnu teplotu vnútri grilu. V prípade, že budete mať o niektorý z opýtaných grilov záujem, alebo keby ste sa chcel opýtať na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Pre tieto účely môžete využiť našu zákaznícku linku, ďalej je vám na našom webe k dispozícii kontaktný online formulár alebo nás môžete prísť navštíviť do našej predajne s grilmi Campingaz v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy). Obidva grily tu máme vystavené, takže si ich môžete v kľude pozrieť na vlastné oči a vaše prípadné otázky zodpovie jeden z našich odborných poradcov.