Aké sú rozdiely medzi grilmi Campingaz 4 Series DH Classic WLD a 4 Series DH Classic EXSD?

Dobrý deň, poradíte mi, aké sú rozdiely medzi plynovými grilmi 4 Series DH Classic WLD a 4 Series DH Classic EXSD? Ďakujem za odpoveď.
Iveta B.

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Plynové grily sa líšia riešením úložného priestoru pod grilovacou vaňou. Plynový gril 4 Series DH Classic EXSD má pod grilovacou vaňou priestrannú skrinku s dvojkrídlovými dvierkami a Campingaz 4 Series DH Classic WLD má pod grilovacou vaňou pevnú stenu s poličkou na koreničky a ďalšie drobné grilovacie pomôcky. Ďalšie rozdiely sú v prevedení bočných pultíkov. Kým model 4 Series DH Classic WLD je vybavený dvomi sklápacími drevenými pultíkmi, plynový gril 4 Series DH Classic EXSD má pultíky železné a v pravom pultíku má navyše zabudovaný plynový varič, ktorý možno pri grilovaní využiť na prípravu rôznych omáčok a príloh k mäsu.

Grily tiež majú rozdielny systém zapaľovania. Gril 4 Series DH Classic WLD využíva elektronické zapaľovanie, model 4 Series DH Classic EXSD disponuje zapaľovaním InstaStart. Navyše uvedené rozdiely sa tiež odrážajú na cene oboch grilov. Plynový Campingaz 4 Series DH Classic EXSD stojí 647 € a na našich stránkach ho dohľadáte pod číslom 2000033738. Model 4 Series DH Classic WLD stojí 568,60 € a v našom e-shope ho ľahko nájdete pod produktovým kódom 2000033730.

Ak sa pre niektorý zo spomenutých grilov rozhodnete, alebo keby ste sa chcela opýtať ešte na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Osloviť nás môžete napríklad prostredníctvom našej zákazníckej linky, ďalej nám svoje otázky môžete posielať pomocou kontaktného online formulára na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť v našej predajni Vladeko v Tachloviciach, kde máme uvedené grily vystavené, a na vaše prípadné otázky odpovie jeden z našich technických poradcov.