Aký systém zapaľovania využíva gril Campingaz Master 3 LXS Black Edition?

Dobrý deň, uvažujem o kúpe plynového grilu Campingaz Master Series 4 LXS Black Edition. Môžete mi povedať, aký systém zapaľovania tento gril využíva? Elektronický alebo klasické piezo? Ďakujem za odpoveď.
Žaneta M.

Naša odpoveď:
Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Spomínaný plynový gril Campingaz Master Series 4 LXS Black Edition využíva podobne ako ostatné grily z kolekcie Campingaz Master Series zapaľovací systém InstaStart. Princíp spočíva v tom, že na zapnutie, respektíve zapálenie grilu vám stačí pootočiť regulačným kohútikom a máte zapálené. Systém InstaStart tak predstavuje z používateľského hľadiska najpríjemnejší spôsob zapaľovania plynového grilu.
V prípade, že by váš záujem o plynový gril Campingaz Master Series 4 LXS Black Edition aj naďalej trval, alebo keby ste sa chcela opýtať na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Na tieto úćely máte k dispozícii našu zákaznícku linku, ďalej nás môžete osloviť prostredníctvom kontaktného online formulára, ktorý nájdete na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť v našej kamennej predajni v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude venovať jeden z našich odborných poradcov.