Dajú sa časti grilu Master 3 Series Woody umyť v umývačke riadu?

Dobrý deň, z vášho e-shopu ma zaujal gril Master 3 Series Woody, pri ktorom okrem iného uvádzate, že časť grilu možno umyť v umývačke riadu. Ktoré časti grilu sú umývateľné v umývačke? A sú tieto časti voľne vyberateľné alebo sa musia odskrutkovať? Ďakujem za odpoveď.
Filip Č.

Naša odpoveď
Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Spomínaný gril, Campingaz Master 3 Series Woody, patrí ku grilom vybaveným funkciou InstaClean. Tá spočíva v tom, že grilovacia vaňa sa skladá z jednotlivých častí, ktoré sa dajú z grilu vybrať a umyť v klasickej umývačke riadu. Jednotlivé časti grilovacej vane sú celkom voľne vyberateľné a žiadny skrutkovač ani ďalšie náradie potrebovať nebudete. Všetky diely sú očíslované, takže nie je problém ich po umytí v umývačke vrátiť späť na svoje miesto.

V prípade, že bude váš záujem o plynový gril Campingaz Master 3 Series Woody trvať, alebo keby ste sa chcel opýtať na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Osloviť nás môžete napríklad prostredníctvom našej zákazníckej linky, ďalej je vám na našom webe k dispozícii kontaktný online formulár alebo nás môžete prísť navštíviť do našej kamennej predajne v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde môžete všetko, čo vás zaujíma, prebrať s jedným z našich odborných poradcov.