Má ochranný obal veľkosti L v spodnej časti nejakú gumičku alebo šnúrku na sťahovanie?

Dobrý deň, chcela by som si zaobstarať ochranný obal veľkosti L na záhradný nábytok. Môžete mi prosím povedať, či má obal v spodnej časti nejakú gumičku alebo povrázok na stiahnutie? Z ilustračného obrázku to nie je celkom zrejmé. Ďakujem za vašu odpoveď
Sylvia P.

Naša odpoveď
Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Vami spomínaný obal veľkosti L na záhradný nábytok od firmy Campingaz je vybavený šnúrkou s možnosťou sťahovania, takže po zakrytí nábytku možno spodnú časť obalu utiahnuť. Ochranný obal je vyrobený z PVC o sile 0,13 cm. Obal stojí 37,70 € a na našich webových stránkach ho dohľadáte podľa katalógového čísla 2000032449.

V prípade, že budete mať o ochranný obal na záhradný nábytok záujem, alebo keby ste sa chcela opýtať na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Na tieto účely môžete využiť našu zákaznícku linku, ďalej nás môžete osloviť prostredníctvom kontaktného online formulára na našich webových stránkach alebo nás môžete prísť navštíviť do našej kamennej predajne v Tachloviciach, kde sa vám bude osobne venovať jeden z našich odborných poradcov.