MÁTE GRIL, NA KTOROM SA DÁ GRILOVAŤ PRE 10 AŽ 12 ĽUDÍ?

Dobrý deň, chcel by som si na chatu zaobstarať nejaký poriadny gril, v ktorom by sa dalo grilovať pre väčší počet ľudí, zhruba tak desať, dvanásť. Tiež by som potreboval prikúpiť nejaké základné príslušenstvo. Kliešte, obracačku a tak. Aké možnosti mi môžete ponúknuť? Ďakujem za odpoveď.
21.07.2017 Zbyněk F.
 

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Grily s kapacitou pre 10 až 12 ľudí nájdete na našich webových stránkach v kategórii Campingaz grily 3 Series Classic. Ide o moderné plynové grily s veľkým grilovacím roštom a bohatým príslušenstvom, ktoré motivuje na pestré grilovanie. V ponuke sú jednak plynové grily s klasickými rúrkovými nerezovými horákmi a tiež grily vybavené špeciálnymi keramickými horákmi RBS umiestnenými na bokoch grilovacej vane. Čo sa týka grilovacieho náradia, môžete si vyberať z jednotlivých kusov, alebo vám môžeme ponúknuť kompletné súpravy obsahujúce niekoľko grilovacích nástrojov. Napríklad luxusnú grilovaciu sadu v kufri, ktorá zahŕňa obracačku, vidličku, nôž, kliešte a šesť špízových ihlíc. Nástroje sú vyrobené z nerezovej ocele. Celá sada je zabalená v elegantnom kovovom kufríku a na našich webových stránkach ju nájdete pod katalógovým číslom 205828. Cena je 1 099Kč.

V ponuke je tiež menšia grilovacia sada v textilnom obale, v ktorej nájdete vidličku, nôž, obracačku, kliešte a šesť špízových ihiel. Nástroje sú vyrobené z nerezovej ocele a majú drevenú rukoväť. V našom e-shope ju nájdete pod kódom 205829 a stojí 649 korún. Ďalší variant predstavuje sada náradia Premium Barbecue, ktorá zahŕňa čistiacu kefu, vidličku, kliešte a obracačku. Nástroje sú z nerezovej ocele a na konci ergonomickej rukoväte majú pútko na zavesenie. Sada grilovacieho náradia Premium Barbecue má v našom e-shope katalógové číslo 2000014563 a predávame ju za cenu 1 699 Kč. Grilovacie náradie predávame tiež po jednotlivých kusoch.

V prípade vášho záujmu o grily a príslušenstvo Campingaz, alebo keby ste mal nejaké ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Na tieto účely je vám k dispozícii naša zákaznícka linka, ďalej nás môžete osloviť cez kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť priamo v našej kamennej predajni v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy).