Máte gril Campingaz C-LINE 2 RBS skladom?

Dobrý deň, mal by som záujem o gril Campingaz C-LINE 2 RBS Classic. Máte ho skladom? Pavel K.

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Gril Campingaz C-LINE 2 RBS momentálne skladom nemáme ani u našeho dodavatela. Ide o starý model grilu, ktorý bol nahradený grilom Campingaz 2 Series RBS LX, ktorý má naviac dvierka pod grilom. Vo vnútri grilu je ďalej liatinový rošt Culinary Modular, ktorý je rozdelený na dve části. U tohto roštu je možno nahradit vyberateľný stred grilovacího roštu doplňkovými komponentami, ktorými sa výrazně rozšíri možnost využitia grilu. Takéto doplňkové komponenty sú napríklad kameň na pizzu, liatinová mriežka na steaky, paella pánvica alebo stojan na kura. 

Dalším modelom, ktorý nahradzuje model pôvodny, je gril Campingaz 2 Series RBS LXS, ktorý má v pravom bočnom stolíku naviac zabudovaný malý horák, ktorý slúži k príprave príloh alebo omáčok k mäsu. Gril je taktiež vybavený dvierkami pre uskladnenie PB flaše a praktickými poličkami pre uloženie vecí, ale tiež má vo vnútri liatinový rošt Culinary module s vyberateľným stredom v jednej časti roštu. Oba grily máme bežne skladom, môžeme ich obratom poslat.

V pripade, že budete mať o gril Campingaz 2 Series RBS LX alebo gril Campingaz 2 Series RBS LXS záujem alebo sa budete chcieť opýtať na niečo iné, neváhajte a kontaktujte nás. Volat môžete na našu zákaznicku linku, ďalej máte na našich webových stránkách k dispozicii kontaktný online formular alebo sa za námi môžete vybrať do našej kamenej predajne Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s pripadnými otázkami obrátit na jedného z našich technický poradcov.