Máte na webe alebo na predajni nejaký Campingaz katalóg s podrobným popisom tovaru?

Dobrý deň, nemáte na vašich stránkach alebo na predajni nejaký Campingaz katalóg s podrobnejším technickým popisom jednotlivých grilov a príslušenstva? Ďakujem za odpoveď.
Hedvika Š.

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Požadovaný Campingaz katalóg s podrobnejším technickým popisom jednotlivých grilov a príslušenstva v online podobe máme. Obratom vám ho posielame a k nahliadnutiu je aj na našich webových stránkach. Campingaz katalóg s aktuálnou ponukou tovaru a podrobným technickým popisom môžete dostať aj u nás na predajni v tlačenej podobe.

V prípade, že budete mať nejaké ďalšie otázky, neváhajte a obráťte sa na nás. Osloviť nás môžete napríklad prostredníctvom našej zákazníckej linky, ďalej nám svoje otázky môžete posielať pomocou kontaktného online formulára na našich webových stránkach alebo sa za nami môžete vybrať priamo do našej predajne s grilmi Campingaz v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97, kde sa vám bude osobne venovať jeden z našich technických poradcov.