MÁTE NEJAKÝ MENŠÍ GRIL VHODNÝ NA GRILOVANIE NA BALKÓNE?

Dobrý deň, odporučíte mi nejaký gril, ktorý by sa hodil na grilovanie na balkóne? Ďakujem za pomoc.
04.07.2017 Vratislav S.
 

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Na grilovanie na balkóne vám môžeme odporučiť niektorý z našich menších grilov, napríklad plynový gril Campingaz 2 Series Compact LX. Ide o plynový gril s dvomi plochými horákmi z aluminizovanej ocele s výkonom 5,85 kW. Griluje sa na liatinovom rošte s veľkosťou 66 x 32 centimetrov. V poklope je umiestnený teplomer s ciferníkom na ľahké zistenie aktuálnej teploty vnútri grilu. Prívod plynu sa potom ovláda pomocou regulačných kohútikov. Súčasťou grilu je praktický stojan, vďaka ktorému má gril optimálnu pracovnú výšku a človek sa pri ňom toľko nehrbí. Stojan je skladací a v čase nepoužívania nezaberie toľko miesta. Konštrukcia je tiež vybavená dvoma kolieskami na pohodlnejšie prevážanie grilu. Plynový gril Campingaz 2 Seres Compact LX v našom internetovom obchode nájdete pod katalógovým číslom 2000015500. Cena je 6 499 korún.

Ďalším grilom, ktorý by sa dal použiť v stiesnených priestoroch na balkóne, je plynový Party gril 200. Tento malý, ale šikovný gril je vďaka svojim rozmerom ideálnym spoločníkom na piknikoch a výletoch, ale rovnako dobre sa môže uplatniť aj pri balkónovom grilovaní. Party grill 200 je vybavený teflónovým oceľovým roštom s priemerom 26 centimetrov a možno ho tiež použiť ako klasický plynový varič. Gril je navyše skladací. Po skončení grilovania sa gril rozmontuje a jednotlivé diely sa schovajú do grilovacej vane a prikryjú plastovým vekom. Party gril 200 od Campingaz nájdete v našom internetovom obchode pod produktovým číslom 2000023716. Cena grilu je 2 199 korún.

V prípade vášho záujmu o niektorý z ponúkaných grilov, alebo keby ste mal nejaké ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Volať môžete na našu zákaznícku linku, ďalej je vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo nás môžete prísť navštíviť do našej kamennej predajne s grilmi Campingaz, ktorú nájdete v obci Tachlovice na adrese Karlštejnská 97.