Môže sa na Campingaz 3 Series Woody L používať stojan na kurča alebo wok panvica?

Dobrý deň, mal by som záujem o plynový gril Campingaz 3 Series Woody L, môžete mi prosím povedať, či sa na tomto grile môže používať stojan na kurča a wok panvica? Ďakujem za vašu odpoveď.
Dalibor V.

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Vami spomínaný plynový gril Campingaz 3 Series Woody L má v základnej výbave smaltovaný oceľový rošt a tál, takže príslušenstvo Culinary Modular, medzi ktoré patrí práve stojan na kurča alebo wok panvica, na tomto druhu grilu použiť nemožno. Ak by ste si ale ku grilu prikúpil špeciálny rošt Culinary Modular Cast Iron Grid, ktorý má vyberateľný stred, stojan na kurča a wok panvicu by ste na grile Campingaz 3 Series Woody L používať mohol. Tento špeciálny rošt stojí 45,20 € a na našich webových stránkach ho nájdete pod číslom 2000014580.

V prípade, že budete mať o plynový gril Campingaz 3 Series Woody L záujem či už s roštom alebo bez, alebo keby ste sa chcel opýtať na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Volať môžete na našu zákaznícku linku, alebo nás môžete osloviť prostredníctvom kontaktného online formulára na našich webových stránkach, alebo nás môžete navštíviť priamo v našej predajni v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude osobne venovať jeden z našich odborných poradcov.