Môžem dať plynovú bombu do skrinky pod grilom?

Dobrý deň, chcel by som si kúpiť plynový gril Campingaz Master 3 Series Woody. Najskôr by som sa ale rád ubezpečil, že do skrinky pod grilom je možné umiestniť veľkú plynovú bombu. Je to u tohto modelu možné? Ďakujem za odpoveď.
Jiří L.

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Spomínaný plynový gril Campingaz Master 3 Series Woody má dostatočne priestrannú skrinku, aby sa do nej vošla aj veľká desaťkilová plynová bomba. Avšak, nie je to nevyhnutne potrebné, aby bola bomba umiestnená v skrinke pod grilom. Môžete ju pripojiť ku grilu a nechať voľne stáť vedľa neho. Plynový gril Campingaz Master 3 Seires Woody stojí 749 € a v našom e-shope ho ľahko nájdete pod katalógovým číslom 2000030692.

V prípade, že budete mať o plynový gril Campingaz Master 3 Series Woody naďalej záujem, alebo keby vás zaujímalo ešte niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Osloviť nás môžete na našej zákazníckej linke, alebo nám svoje otázky môžete posielať prostredníctvom kontaktného online formulára na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť v našom kamennom obchode Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde si môžete uvedený gril v pokoji prezrieť na vlastné oči a aj si vyskúšať, že sa doňho veľká plynová bomba skutočne zmestí. Tiež vám bude k dispozícii jeden z našich technických poradcov, ktorý ochotne zodpovie na každú vašu otázku.