Môžem dať plynovú bombu do skrinky pod grilom?

Dobrý deň, mám záujem o plynový gril Campingaz Master 4 Series Woody. Môžete mi prosím povedať, či sa pri tomto grile dá uložiť plynová bomba priamo do skrinky pod grilom alebo musí stáť vedľa? Mám malú záhradu a voľného miesta nie je práve nazvyš, takže by sa mi hodilo, keby som kúsok toho priestoru vedľa grilu ušetril. Ďakujem za odpoveď.
Patrik B.

Naša odpoveď:
Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Vami spomínaný plynový gril patrí do kolekcie Master Series. A grily z tejto kolekcie sa vyznačujú okrem iného tým, že do nich možno umiestniť plynovú bombu a mať ju tam uloženú aj v priebehu grilovania. Žiadne iné grily Campingaz, okrem tých z edície Master Series, túto možnosť neponúkajú a plynová bomba musí pri grilovaní stáť vedľa grilu. Ak by váš záujem o plynový gril Campingaz Master 4 Series Woody aj naďalej trval, neváhajte a obráťte sa na nás.

Na tieto účely je vám k dispozícii kontaktný online formulár na našich webových stránkach, ďalej nám svoje otázky môžete klásť prostredníctvom našej zákazníckej linky alebo nás môžete vyhľadať priamo v našej predajni Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude osobne venovať jeden z našich odborných poradcov.