Môžem do grilu Master 4 Series Classic SBS schovať veľkú plynovú bombu?

Dobrý deň, rád by som si u vás kúpil plynový gril Campingaz Master 4 Series Classic SBS. Môžete mi povedať, či sa do tohto grilu vojde veľká kompozitná plynová bomba? Ďakujem za odpoveď.
Filip D.

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Grily z kolekcie luxusných plynových grilov Master Series majú úložný priestor pod grilom prispôsobený tak, aby sa tam vošla malá, ale aj veľká plynová bomba. Do vami spomínaného grilu sa teda veľká plynová bomba zmestí. Plynový gril Campingaz Master 4 Series Classic SBS stojí 1 215,60 € a na našich webových stránkach ho nájdete pod katalógovým číslom 2000030707.

Ak budete mať o uvedený gril aj naďalej záujem, alebo keby ste sa chcel opýtať na niečo iné, neváhajte sa na nás obrátiť. Osloviť nás môžete na našej zákazníckej linke, ďalej nám svoje otázky môžete posielať pomocou kontaktného online formulára na našich webových stránkach alebo nás môžete vyhľadať priamo v našej predajni s grilmi Camingaz v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude osobne venovať jeden z našich technických poradcov.