Môžem do veka grilu Bonesco QST S navŕtať teplomer?

Dobrý deň, mám doma gril na drevené uhlie Campingaz Bonesco QST S a chcem sa opýtať, predáva sa k tomuto grilu nejaký pánt, aby som mohol veko len odklopiť a nemusel ho odkladať niekam bokom? A dal by sa do veka zabudovať nejaký teplomer? Vďaka za odpoveď.
Václav N.

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Pánty na upevnenie veka sa pre grily na drevené uhlie Campingaz Bonesco QST S nevyrábajú. Veko ale môžete zavesiť za háčik na okraj grilovacieho kotla. Pri grilovaní máte voľné ruky a veko vám nijako neprekáža. Teplomer do veka vám ako náhradný diel môžeme objednať. Pre jeho umiestnenie však bude potrebné navŕtať veko. V takom prípade je potrebné postupovať s maximálnou opatrnosťou, aby sa po navŕtaní veka nezačal odlupovať smaltovaný plášť.

V prípade, že budete chcieť teplomer pre gril Bonesco objednať, alebo keby ste mal ešte nejaké ďalšie otázky, neváhajte a obráťte sa na nás. Na tieto účely môžete využiť našu zákaznícku linku, prípadne nám svoje otázky môžete posielať pomocou kontaktného online formulára na našich webových stránkach alebo sa za nami môžete vybrať do našej tachlovickej predajne Vladeko, kde sa vám bude osobne venovať jeden z našich technických poradcov.