Môžem gril Campingaz 2 Series RBS LX prevádzkovať pomocou 2kg plynovej bomby?

Dobrý deň, potreboval by som poradiť. Je možné prevádzkovať plynový gril Campingaz 2 Series RBS LX pomocou 2kg plynovej bomby? Vďaka za radu.
Pavel J.

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Uvedený plynový gril Campingaz 2 Series RBS LX môžete napájať pomocou dvojkilovej plynovej bomby. Avšak na jej pripojenie ku grilu budete potrebovať odtlačný ventil pre 2kg bombu. S jeho pomocou je potom možné gril bezproblémovo používať s napájaním pomocou malej plynovej bomby. Odtlačný ventil na 2kg propán-butánové fľaše máme aktuálne skladom a je teda ihneď k dispozícii na objednanie. Odtlačný ventil stojí 18,80 € a na našom webe ho ľahko dohľadáte pod katalógovým číslom 4010023210.

V prípade, že budete mať o odtlačný ventil záujem, alebo keby ste mal ešte nejaké ďalšie otázky, neváhajte a obráťte sa na nás. Volať môžete na našu zákaznícku linku, ďalšou alternatívou je kontaktný online formulár na našich webových stránkach, prípadne nás môžete navštíviť v našom obchode Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude osobne venovať jeden z našich odborných poradcov.