Môžem si ku grilu 2 Series RBS LXS prikúpiť liatinový tál?

Dobrý deň, je možné ku grilu Campingaz 2 Series RBS LXS prikúpiť ešte hladký liatinový tál? Prípadne dá sa ku grilu Campingaz 3 Series RBS LS zakúpiť liatinový rošt, ktorý by sa dal vymeniť za rošt kombinovaný s tálom? Ďakujem za odpoveď.
Michal K.

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Bohužiaľ ku grilu Campingaz 2 Series RBS LXS sa liatinový tál nepredáva. K tomuto modelu si môžete prikúpiť obojstrannú liatinovú dosku Premium. Dierovaný rošt, ktorým by sa nahradil plný tál, sa pre gril Campingaz 3 Series RBS nepredáva. Bohužiaľ nie je možná ani alternatíva, že by ste si prikúpili ešte jeden rošt a grilovaciu plochu vyplnili dvoma roštami Culinary Modular. Tál je totiž o 3 cm užší ako rošt, takže by sa dva rošty vedľa seba do grilu nezmestili.

V prípade, že budete mať o ponúkanú grilovaciu dosku záujem, alebo keby ste sa chcel opýtať na niečo iné, neváhajte sa na nás obrátiť. Na tieto účely môžete využiť našu zákaznícku linku, ďalej je vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár, alebo sa za nami môžete vybrať do nášho obchodu v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude osobne venovať jeden z našich odborných poradcov.