ODPORUČÍTE MI GRIL, NA KTOROM UROBÍM STEAKY PRE 12 ĽUDÍ?

Dobrý deň, môžete mi prosím poradiť s výberom grilu od Campingaz? Hodil by sa mi taký, na ktorom by som mohol urobiť jedlo tak pre 10-12 dospelákov a aby niečo vedel, ale aby bol ešte za rozumnú cenu. Stanovil som si limit 10 000 korún. Môžete mi nejaký taký gril odporučiť? Ďakujem za odpoveď.
23.08.2017 Bohumil B.
 

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. V cenovej relácii do desať tisíc korún máme hneď niekoľko plynových grilov, ktoré vyhovujú vašej požiadavke na kapacitu pre 10 až 12 dospelých osôb. Patrí medzi ne napríklad plynový Campingaz gril 3 Series Woody LD, ktorý je vybavený tromi nerezovými horákmi a grilovacím roštom zo smaltovanej ocele s veľkosťou 61 x 45 centimetrov. To je dosť veľká plocha na to, aby sa na nej dalo pripraviť pohostenie až pre tucet dospelých ľudí. Gril má tiež v poklope zabudovaný teplomer, ktorý ukazuje ako veľmi je gril rozpálený a po oboch stranách grilu sú elegantné drevené pultíky na odkladanie rôznych pomôcok, ingrediencií a grilovacieho náradia. Plynový gril Campingaz 3 Series Woody LD stojí 9 499 korún a v našom e-shope ho nájdete pod katalógovým číslom 2000029252. Ďalší gril, ktorý vám môžeme odporučiť a ktorý zodpovedá vašim požiadavkám je plynový Campingaz 3 Series Classic L Plus FR, ktorý má k dispozícii grilovací rošt Culinary Modular s veľkosťou 61 x 46 centimetrov. Rošt má vyberateľný stred, vďaka ktorému môžete na rošt nasadiť niektorý z komponentov kolekcie príslušenstva Culinary Modular. Patrí medzi ne napríklad wok panvica na prípravu ázijských jedál, alebo stojan na kurča, kameň na pizzu a pod. Plynový gril Campingaz 3 Series Classic L Plus FR stojí 9 990 a v našom internetovom obchode ho nájdete pod katalógovým číslom 2000021955. V kategórii plynových grilov Campingaz 2 Series nájdete niekoľko ďalších grilov, ktoré spĺňajú vaše podmienky.

Napríklad Campingaz gril 2 Series RBS L stojí 9 999 korún a má smaltovaný plechový rošt s veľkosťou 53 x 40 centimetrov a dá sa na ňom pripraviť jedlo až pre desať dospelých osôb naraz. Do úvahy by mohol pripadať aj plynový gril Campingaz 2 Series Classic LX Vario, ktorý stojí 5 999 korún a v našom e-shope je evidovaný pod katalógovým číslom 3000002377. Tento gril je vybavený smaltovaným roštom a tálom s veľkosťou 60 x 35 centimetrov. Na takomto veľkom rošte môžete bez obáv pripravovať steaky, klobásy a ďalšie pochutiny aj pre desať stravníkov naraz. Uvažovať by ste mohol tiež o plynovom grile Campingaz 2 Series Classic L. Tento gril má v základnej výbave smaltovaný oceľový rošt, ktorého rozmery sú 60 x 35 centimetrov a zmestí sa naň jedlo až pre 10 dospelákov naraz. V našom internetovom obchode ho nájdete pod číslom 3000002369 a predávame ho za cenu 4 999 Sk. V prípade, že budete mať o niektorý z ponúkaných grilov záujem, alebo sa budete chcieť spýtať aj na niečo iné, neváhajte sa na nás obrátiť. Volať môžete na našu zákaznícku linku, ďalej je vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo nás môžete prísť navštíviť do našej kamennej predajne v Tachloviciach, kde s vami všetko, čo vás bude zaujímať, preberie jeden z našich technických poradcov.