ODPORUČÍTE MI GRIL DO VONKAJŠEJ KUCHYNE?

Dobrý deň, môžete mi prosím poradiť? Potreboval by som nejaký väčší gril, ktorý by som mohol použiť ako základ do vonkajšej kuchyne, ktorú si chcem na chalupe postaviť. Ďakujem za odpoveď.
26.06.2017 Libor T.
 

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Na zriadenie vonkajšej kuchyne vám z našej ponuky môžeme odporučiť hneď niekoľko grilov, ktoré svojim výkonom a základným vybavením vyhovujú požiadavkám na moderné vonkajšie kuchyne. Patria medzi ne napríklad plynové grily Campingaz z kolekcie Master Series, ktoré boli uvedené na trh začiatkom tohto roka. Na výber sú dva grily s tromi nerezovými horákmi, jeden model je vybavený štyrmi horákmi z nerezovej ocele a Campingaz Master 4 Series Classic SBS má v základnej výbave 5 nerezových horákov. Plynové grily Campingaz z produktového radu Master Series disponujú najsilnejším výkonom, využívajú najmodernejšie technológie a pri grilovaní poskytujú svojmu používateľovi maximálny komfort.

Okrem novej kolekcie grilov Master Series sa na zriadenie vonkajšej kuchyne hodia aj modely z produktového radu plynových grilov Campingaz 4 Series Classic. Patrí sem napríklad plynový gril Campingaz 4 Series RBS EXS. Ten je vybavený špeciálnou technológiou bočných horákov RBS, ktoré výraznou mierou prispievajú k zdravšiemu grilovaniu. V rovnakom produktovom rade je ešte jeden gril vybavený bočnými horákmi, a to Campingaz 4 Series RBS LXS. Vďaka silnému výkonu, vyspelým technológiám a širokému používateľskému rozhraniu predstavuje optimálny gril do vonkajšej kuchyne. V prípade vášho záujmu o niektorý z ponúkaných grilov, alebo ak by ste mal nejaké ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. K dispozícii je vám naša zákaznícka linka, obrátiť sa na nás môžete aj prostredníctvom kontaktného online formulára alebo nás môžete prísť navštíviť do našej kamennej predajne v Tachloviciach, kde s vami všetko, čo potrebujete vedieť, preberie jeden z našich odborných poradcov.