Odporučíte mi nejaké príslušenstvo pre gril Campingaz 4 Series DH Classic WLD?

Dobrý deň, pred časom som si kúpila plynový gril Campingaz 4 Series DH Classic WLD, môžete mi k tomuto grilu odporučiť nejaké príslušenstvo? Ďakujem za odpoveď.
Veronika P.

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Vzhľadom na to, že gril 4 Series DH Classic WLD je vybavený liatinovým roštom Culinary Modular s vymeniteľným stredom, je možné na tomto grile používať všetky druhy príslušenstva Culinary Modular. Patrí medzi ne napríklad stojan na kurča, kameň na pizzu, ázijská wok panvica a ďalšie. Ku grilu vám môžeme odporučiť tiež pevný a odolný obal Premium XXL ušitý z nepriedušnej PVC tkaniny, ktorý ochráni váš gril pred dažďom, snehom, prachom a ďalšími nečistotami. Celkom určite sa vám zídu aj nejaké prostriedky na čistenie grilu. Ideálny je čistiaci sprej na grily Campingaz a čistiaca kefa 2 v 1, poprípade grilovacia kefa Triangel.

V prípade, že budete mať o ponúkané príslušenstvo záujem, alebo keby ste sa chcela opýtať na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Na tieto účely je vám k dispozícii naša zákaznícka linka, alebo nám svoje otázky môžete posielať prostredníctvom kontaktného online formulára na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť v našom obchode Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde sa môžete obrátiť na jedného z našich technických poradcov, ktorý vám vo všetkom poradí a pomôže.