Odporučíte mi nejaký univerzálny cestovný gril od Campingaz?

Dobrý deň, chcel by som si u vás vybrať plynový gril Campingaz, ktorý by som mohol striedavo používať ako záhradný gril, striedavo ako gril na balkón a aj ako gril, ktorý si môžem vziať na cesty. Môžete mi nejaký taký odporučiť? Ďakujem za odpoveď.
Jaroslav V.

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Univerzálnych grilov, ktoré by sa dali využívať ako balkónový, cestovný i záhradný gril máme v našej ponuke hneď niekoľko. Jedným z nich je napríklad plynový gril Campingaz 1 Series Compact EX CV s grilovacím roštom s veľkosťou 33 x 32 centimetrov. Vďaka skromným rozmerom sa pohodlne zmestí aj na malý panelákový balkón alebo do kufra osobného auta. Na napájanie sa používa plynová kartuša. Cestovný gril Campingaz 1 Series Compact EX CV stojí 156,80 €.

Ďalšou možnosťou je plynový Campingaz Party Grill 200. Tento cestovný gril je vybavený teflónovým oceľovým roštom s priemerom 26 centimetrov, čo je dosť veľká plocha, aby ste na nej pripravili jedlo až pre 3 osoby naraz. Party gril je navyše veľmi skladný a pokojne ho môžete zbaliť iba tak do batohu, a vyraziť na výlet k vode alebo do prírody. Cestovný gril Campingaz Party Grill 200 stojí 86,20 € a na našich webových stránkach ho nájdete pod katalógovým číslom 2000023716.

Tretím cestovným grilom, ktorý vám môžeme ponúknuť, je plynový Campingaz Party Grill 400. Ide o moderný cestovný gril so skladacími nožičkami vybavený drôteným roštom a tálom s teflónovou úpravou. Veko grilu je možné navyše otočiť a použiť ako hlbokú panvicu ala wok. S takto vybaveným grilom môžete ľahko pripraviť jedlo až pre päť ľudí naraz. Na napájanie grilu sa používa malá päťkilová alebo veľká desaťkilová plynová bomba. Campingaz Party Grill 400 stojí 117,60 € a na našich webových stránkach ho nájdete pod katalógovým číslom 2000023718.

Ak sa vám bude niektorý z ponúkaných grilov páčiť, alebo keby ste mal nejaké ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Osloviť nás môžete napríklad prostredníctvom zákazníckej linky, ďalej sa na nás môžete obrátiť pomocou kontaktného online formulára na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť v našej predajni v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy).