Pasuje do grilu Campingaz 3 Series Classic LS Plus príslušenstvo Culinary Modular?

Dobrý deň, mal by som záujem o plynový gril Campingaz 3 Series Classic LS Plus. Chcem sa opýtať, je možné na tomto grile používať príslušenstvo Culinary Modular a máte na tento typ grilu tiež ochranný obal? Ďakujem za odpoveď.
Marek F.

Naša odpoveď
Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Predmetný plynový gril Campingaz 3 Series Classic LS Plus má v základnej výbave liatinový rošt s tálom Culinary Modular, ktorý je priamo určený na používanie príslušenstva z kolekcie Culinary Modular.

Čo sa týka druhej časti otázky, tak ochranný obal na gril Campingaz 3 Series Classic LS Plus v ponuke máme. Konkrétne ide o univerzálny obal na gril Classic XXL, ktorý stojí 52,90 € a v našom e-shope mu prináleží produktové číslo 2000031421. Obal je ušitý z pevnej a odolnej PVC tkaniny a chráni gril pred klimatickými vplyvmi, prachom a ďalšími nečistotami.

V prípade, že bude váš záujem o obal a plynový gril Campingaz 3 Series Classic LS Plus aj naďalej trvať, alebo keby ste sa chcel opýtať na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Na tieto účely môžete využiť našu zákaznícku linku, ďalej je vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo nás môžete prísť navštíviť do našej kamennej predajne s grilmi Campingaz v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde s vami všetko preberie jeden z našich odborných poradcov.