Ponúkate vo svojej požičovni tiež veľké plynové grily?

Dobrý deň, zaujala ma vaša požičovňa grilov. Budeme organizovať záhradnú slávnosť, a pretože sa nám tu zíde celkom veľa ľudí, hodil by sa mi nejaký väčší gril, ideálne plynový. Požičiavate aj väčšie grily? Vďaka za odpoveď.
Michal Ch.

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. V ponuke našej požičovne grilov nájdete celkovo päť rôznych modelov, z ktorých dva znesú označenie veľký gril a hodili by sa teda aj pre vaše zámery. Menovite to sú Campingaz Master 3 Series Woody a 4 Series DH Classic EXSD. Prvý menovaný gril Campingaz Master 3 Series Woody je vybavený tromi horákmi a bočnými stolíkmi z akáciového dreva a požičovné za jeden deň je 500 korún. Druhý menovaný gril 4 Series DH Classic EXSD má dve oddelené grilovacie plochy, štyri klasické horáky a jeden bočný vhodný na prípravu rôznych omáčok a príloh k mäsu. Požičovné za 4 Series DH Classic EXSD je rovnako ako pri predchádzajúcom grile 500 korún.

V prípade, že si budete chcieť niektorý z našich grilov požičať, alebo keby ste mal nejaké ďalšie otázky, neváhajte a obráťte sa na nás. Na tieto účely môžete využiť našu zákaznícku linku, ďalej je vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo nás môžete navštíviť v našej kamennej predajni Vladeko, kde sa vám bude osobne venovať jeden z našich technických poradcov.