Potrebujem na vybratie grilovacej vane z Master 3 Series Woody nejaké náradie?

Dobrý deň, mal by som záujem o plynový gril Campingaz Master 3 Series Woody s funkciou InstaClean. Chcem sa ale opýtať, je pri vyberaní vnútra grilovacej vane potrebné nejaké náradie? Ďakujem za odpoveď.
Robin H.

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Na vybratie grilovacej vane z útrob plynového grilu Campingaz Master 3 Series Woody nič nepotrebujete. Jednotlivé (a očíslované) diely grilovacej vane možno pomerne ľahko z grilu vybrať a po očistení v umývačke riadu ich zasa vrátiť späť na svoje pôvodné miesto. Plynový gril Campingaz Master 3 Series Woody stojí 749 € a na našich webových stránkach ho nájdete pod katalógovým číslom 2000030692.

V prípade, že bude váš záujem o plynový gril Campingaz Master 3 Series Woody naďalej trvať, alebo keby ste sa chcel opýtať na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Osloviť nás môžete napríklad prostredníctvom našej zákazníckej linky, ďalej nám svoje otázky môžete posielať cez kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť priamo v našom obchode Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde s vami všetko, čo vás zaujíma, preberie jeden z našich technických poradcov.