ROZŠIRUJÚCE DOPLNKY K PLYNOVÝM GRILOM CAMPINGAZ

Dobrý deň, môžete mi prosím odporučiť nejaké rozširujúce doplnky k plynovým grilom Campingaz? Ďakujem za vaše rady.
19.02.2016 Bedřich M.
 

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Skôr než odpovieme na vašu otázku, musí tomu predchádzať jednoduchá otázka. A to či máte, alebo nemáte plynový gril Campingaz s liatinovým roštom Culinary Modular. Ak váš gril využíva Culinary Modular System a vy špeciálny liatinový rošt máte, potom vám môžeme ponúknuť hneď niekoľko atraktívnych doplnkov, ktorými výrazne rozšírite používateľské rozhranie svojho grilu a celkovo ho pozdvihnete na vyššiu úroveň. Medzi takéto doplnky patrí napríklad kameň na pizzu, s ktorým si na svojom grile hravo pripravíte aj jedno z najklasickejších jedál talianskej kuchyne.

Ďalej vám môžeme ponúknuť stojan na kurča, ktorého vnútorná časť je dutá a možno ju naplniť vodou, vínom, pivom alebo zmesou oleja a korenia. Počas grilovania výpary z tekutiny v dutej časti stojana prestupujú cez celé kurča, zjemňujú jeho mäso a dodávajú mu výraznejšiu chuť. Na zozname doplnkov pre grily Campingaz je tiež oceľová wok panvica, ktorá z vás urobí majstra ázijskej kuchyne na grile. Podobným doplnkovým komponentom je aj paella panvica, s ktorou sa pre zmenu budete môcť pustiť do paelly, tradičného jedla zo španielskej Valencie.

Doplnok úplne iného charakteru je košík na uhlie. S jeho pomocou vykúzlite atmosféru grilovania na drevenom uhlí aj na svojom modernom plynovom grile. Posledným doplnkom v ponuke je obojstranná liatinová doska. S tou sa môžete pustiť aj do sladkých palaciniek a lievancov, volských ôk a ďalších jedál. Ak grilovací rošt Culinary Modular nemáte, odporúčame si ho kúpiť, pretože tým získate široké možnosti ako svoj gril využívať a zväčší tiež zoznam jedál, ktoré budete schopný ugrilovať.